Chic Serenity 1Bdr In Downtown Views 14

  • WiFi
  • Verwarmd zwembad
  • Fitnesscentrum
  • Airconditioning
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Chic Serenity 1Bdr In Downtown Views 14 Dubai appartement bevindt zich binnen 16 minuten wandelafstand van de Burj Khalifa en biedt draadloos internet. Dit appartement bevindt zich in de Bur Dubai wijk van de stad, binnen 2 km afstand van de Dubai fonteinen.

Het appartement biedt een complete keuken met een ketel, een broodrooster en een oven.

Dit appartement is binnen 25 minuten wandelafstand van de Green Planet te vinden. Deze accommodatie is in de buurt van Mb & f M.a.d'gallery te vinden. Chic Serenity 1Bdr In Downtown Views 14 appartement is gelegen op minder dan 1 km verwijderd van Business Bay Metro treinstation en op minder dan 350 meter afstand van The Dubai Mall busstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Chic Serenity 1Bdr In Downtown Views 14 Dubai
Silkhaus Vacation Homes Elegant 1Bdr In Downtown Views II
Mobiele prijsaanbieding

Silkhaus Vacation Homes Elegant 1Bdr In Downtown Views II

0 m van de accommodatie
New Stunning 4 Bedroom Burj Khalifa View
Mobiele prijsaanbieding

New Stunning 4 Bedroom Burj Khalifa View

8.2
Heel goed 19 beoordelingen
59 m van de accommodatie
USD 483 USD 435
per nacht
Burj View 3Br With Maid Room Minutes To Dubai Mall
Mobiele prijsaanbieding

Burj View 3Br With Maid Room Minutes To Dubai Mall

4.0
Behoorlijk 2 beoordelingen
59 m van de accommodatie

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Activiteiten

    • Fitnesscentrum

    Recreatie

    • Verwarmd zwembad
    • Buitenzwembad

    In de kamers

    • Airconditioning

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 18:00
    Uitchecken: tot 12:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Chic Serenity 1Bdr In Downtown Views 14 appartement te vinden?
      Chic Serenity 1Bdr In Downtown Views 14 appartement is in de Bur Dubai wijk van de stad gesitueerd, binnen 16 minuten wandelafstand van de Burj Khalifa.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Chic Serenity 1Bdr In Downtown Views 14 appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Chic Serenity 1Bdr In Downtown Views 14 appartement zijn onder andere de Dubai fonteinen, de Burj Khalifa, Mb & f M.a.d'gallery.
    • Welke betaalmethoden worden in Chic Serenity 1Bdr In Downtown Views 14 appartement geaccepteerd?
      Chic Serenity 1Bdr In Downtown Views 14 appartement accepteert de volgende betaalmethoden:
      • Visa
      • Mastercard
    • Wordt internet in het appartement aangeboden?
      Ja, het appartement biedt draadloos internet.
    • Is er een keuken in Chic Serenity 1Bdr In Downtown Views 14 appartement?
      Bij Chic Serenity 1Bdr In Downtown Views 14 appartement vinden gasten een complete keuken met een ketel, een broodrooster en een oven.
    • Biedt het appartement laat in- en uitchecken?
      Ja, laat in- en uitchecken kan voor uw gemak geregeld worden bij het appartement.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Chic Serenity 1Bdr In Downtown Views 14 Dubai

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten